Dále doporučujeme, internet, počítače, hry

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Vtipné texty, ftipy, fóry, kameňáky, černý humor, fórky

Chcete se uvolnit? Vtipné texty, ftipy, fóry, kameňáky, černý humor, fórky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Frky ze života, Vtipné hádanky, O Slovácích, O Chucku Norrisovi, O Němcích, Vtipy o Bohu, Vtipy o policajtech, Vtípky o blondýnkách, O manželství, Frky, vtipy, vtípky, O škole, O ekonomech, Vtipy o Pepíčkovi, O Somálcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O gayích a homosexuálech, Vtipy o cikánech, O Windows, O mužích, O důchodcích, Frky o tchýních apod.

Síť, internet, počítače, hry

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: různé, fyzika, filozofie, sport, zločin a právo, jídlo, počítače, literatura, rostliny, chemie, nemoce, technika, internet, lékařství a medicína, příroda, politika, zkratky, školství, bankovnictví, český jazyk, hardware, materiály, matematika, stavebnictví atd.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte na stručný slovník pojmů - Co je to!.

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Klíčová slova: Pozadí na PC ke stažení, Online vánoční magazín, zdroje informací, webovky, Online omalovánky, URL, Super free web games zdarma, kuriozity, Vánoční ozdoby, odkazy, Free game online hry, zábava, Super free web games zdarma

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověď

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Obrázky zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako věda, rostliny, dopravní prostředky, mapy, hudba, zvířata, smajlíci a emotikony, nápoje, muži, láska, osobnosti a lidé, květiny, nástroje a přístroje, ženy a dívky, ptáci, ovoce, sport, hmyz, auta, Vánoce a Advent, jídlo a nápoje, symboly, zelenina atd.

World wide web, internet, internet, počítače, hry

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií záliby, rodinné vztahy, panovníci, prezidenti, králové a círaři, nadpřirozené osoby, politika, školství, historie, křesťanství, mytologie, národnost, politici, umělci, filozofie, žurnalisté a novináři, herectví, herci a herečky, osobnosti, poruchy, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, hanlivé až sprosté přezdívky, přezdívky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, sport, profese a zaměstnání, psychologie atd.

Vtípky, kameňáky, fórky, vtipy, vtipné texty, ftipy

Chcete se pobavit? Vtípky, kameňáky, fórky, vtipy, vtipné texty, ftipy. vás zaručeně pobaví. Vtipy z kategorií vtipy o metanolu, kameňáky, murphyho zákony, anekdoty o politice, vtipy o facebooku, poslední věty před smrtí, vtipy o mužích, chlapech, frky o zvířatech, vtipy o blondýnách, vtipné básničky, fóry o homosexuálech, židovské anekdoty, vtipné hádanky, černý humor, vtipné citáty apod.

Vlajky amerických států USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky amerických států USA. Zde naleznete například vlajky států Kentucky, Kalifornie, Nové Mexiko, Aljaška, Maryland, Minnesota, Pensylvánie, Montana, Washington, Virginie, Nevada, Utah, Georgie, New York, Louisiana, New Hampshire, Mississippi, Idaho, Delaware, Vermont, Iowa, Alabama, Maine, Illinois, Arizona, Havaj atd.

Keywords:Vlajky zemí světa, Online vánoční magazín, odkaz, V, Přání k jmeninám, Tapety na plochu PC, Biografie slavných osobností, Seznam zkratek a akronymů, Juventus Turín, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Hry pro kluky, internetové stránky

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Zkuste hry pro nejmenší děti online zdarma Vybírejte z kategorií Onlinovky pro dva hráče, Pro dívky, Karetní, Závodní, Velikonoční hry, Bojové online gamesy, Střílečky, parkování - parkovačky, Klasické, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Logické, Vánoční online hry, Oddechové, Hry na vaření a smažení a podobně.

Prapory regionů a království

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z polských vojvodství, rakouských zemí, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie atd.

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme online zeměpisné testy a kvízy zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Doporučené odkazy, internet, počítače, hry

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v Česku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako dopravní zařízení, zahraniční značky, informativní jiné dopravní značení, informativní provozní značení, dodatkové tabulky, neoficiální zábavné značky, značky upravující přednost, výstražné značky, informativní směrové dopravní značky, příkazové dopravní značky, vodorovné značení apod.

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Rčení, výroky, bonmoty, moudra, úsloví, myšlenky, motta

Citáty slavných osobností, Rčení, výroky, bonmoty, moudra, úsloví, myšlenky, motta, . Mj. na webu naleznete citáty o nenávisti, citáty o štěstí, citáty o smutku, citáty o manželství, citáty o smrti, citáty o víře, citáty o dobru, citáty o neštěstí, moudra o dětech, citáty o člověku, citáty o rozumu, citáty o lži, citáty o kráse, citáty o přátelství, citáty o bohatství, citáty o svobodě, hlášky o alkoholu, citáty o lásce, citáty o penězích, citáty o ženách od různých známých osobností.

Klíčová slova: internet, Webové online testy zdarma, Full HD pozadí na PC, Online obrázky k vybarvení, Seznam státních vlajek, tipy, Seznam vlajek měst České republiky, Přání a obrázky, H, hyperlinky, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Obrázky a kliparty zdarma

Vtipné texty, fórky, černý humor, anekdoty, ftipy, vtípky

Potřebujete se uvolnit? Vtipné texty, fórky, černý humor, anekdoty, ftipy, vtípky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Frky ze života, O Windows, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O ženách, Vtipy o doktorech, O škole, Vtipné hádanky, Vtipy o Bohu, Frky, vtipy, vtípky, O Somálcích, O mužích, O Němcích, O ekonomech, Vtípky o blondýnkách, Frky o tchýních, Vtipy o cikánech, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o policajtech, O manželství, O Chucku Norrisovi, O Slovácích apod.

Vlajky amerických států USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Vlajky amerických států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Michigan, Aljaška, Virginie, Nové Mexiko, Havaj, Nebraska, Minnesota, Louisiana, Oregon, Maine, Jižní Karolína, Wisconsin, New Hampshire, Rhode Island, Connecticut, Mississippi, Severní Dakota, Washington, Tennessee, New Jersey, Iowa, Arkansas, Jižní Dakota, Pensylvánie, Ohio, Colorado atd.

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Informace, internet, počítače, hry

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

Biografie slavných osobností - online biografie, životopisy osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Pak zkuste Biografie slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií sportovci a sportovkyně, podnikatelé a obchodníci, světoví i domácí politici, křesťané a svatí, režiséři a scénáristé, umělci a umělkyně, spisovatelé a spisovatelky, vojáci, generálové, válečníci, zločinci a vrazi, novináři a žurnalisté, herci a herečky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Olympiáda, Upálen, Nobelova cena, NHL, Česká královna, Američané, Komunista, Vojevůdce, Novinář, První republika, Závodník, Komik, Rakousko-Uhersko, Angličané, Poprava, Básníci, Československo, Slovenští prezidenti, Císař, Renesance, Washington Capitals, Vládce, New Jersey Devils, Scénárista, Rakušan, Hudba, Avangard Omsk, Druhá světová válka, Básník, Sochař, Producent, AIDS, Normalizace, Zlatý slavík, Zpěvačky, Křesťanství apod.

Klíčová slova: Seznam přípon a koncovek souborů, zajímavosti, info, Texty přáníček k svátku podle jmen, doporučujeme, Prapory regionů a království, cestování, Svátky, jmeniny, kalendář, Seznam zkratek a akronymů, Slovník pojmů Co je to?, linky

Vtipné texty, fórky, černý humor, anekdoty, ftipy, vtípky

Potřebujete se uvolnit? Vtipné texty, fórky, černý humor, anekdoty, ftipy, vtípky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Frky ze života, O Windows, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O ženách, Vtipy o doktorech, O škole, Vtipné hádanky, Vtipy o Bohu, Frky, vtipy, vtípky, O Somálcích, O mužích, O Němcích, O ekonomech, Vtípky o blondýnkách, Frky o tchýních, Vtipy o cikánech, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o policajtech, O manželství, O Chucku Norrisovi, O Slovácích apod.

Vlajky amerických států USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Vlajky amerických států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Michigan, Aljaška, Virginie, Nové Mexiko, Havaj, Nebraska, Minnesota, Louisiana, Oregon, Maine, Jižní Karolína, Wisconsin, New Hampshire, Rhode Island, Connecticut, Mississippi, Severní Dakota, Washington, Tennessee, New Jersey, Iowa, Arkansas, Jižní Dakota, Pensylvánie, Ohio, Colorado atd.

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Náš tip, internet, počítače, hry

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Seznam vlajek měst České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Seznam vlajek měst České republiky. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Zlínský kraj, Hlavní město Praha, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Kraj Vysočina, Ústecký kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Jihočeský kraj apod.

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Pokud se zajímáte o historii a ještě jste nenavštívili Terezín, určitě tak učiňte. Terezín se nachází v blízkosti Litoměřic.

Full HD pozadí na PC - full HD pozadí ke stažení

Oživte si plochu vašeho PC. Full HD pozadí na PC. vhodné pro počítač, tablet, smartphone, ultrabook, displej, monitor, mobilní telefon, mobil, notebook, PC, phablet a pro operační systémy Chrome OS, BlackBerry OS, OSX, Windows Me, Linux Ubuntu, Windows 10 Mobile, Microsoft Windows Vista, FreeBSD, Windows 98, Linux Xubuntu, Windows Server 2012. Nejlepší obrázky na plochu zdarma z kategorií vesmír, kosmos, tenisté a tenistky, širokoúhlé Full HD widescreen, ptáci, sportovní wallpapery, květiny, Formule 1, oceán, moře, pláže, motorky, velkoměsta a noční život, Rally, závody aut, fraktály, fantasy, nature - příroda, free wallpapers, hmyz a pavouci, 3D a digitalní abstraktní tapety, sportovní a závodní auta. Mnoho verzí a velikostí jako 1200x1920, 1280x854, 3200x1200, 1920x1080, 1600x2560, 375x812, 1600x900, 1440x2560, 1920x1280, 854x480, 1600x1200, 1080x1920, 3200x1800, 1536x2560, 1680x1050, 1280x720 atd.

Klíčová slova: humor, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, zeměpis, V, Dopravní značení, Co je to Romulus Remus?, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Dopravní značky, V, volný čas, školství, pro děti, Tapety na plochu fraktály,

Několik fórů na závěr. Vtip Podivná shoda okolností: Souloží v noci v parku dva teplouši, prostě tma jak v pytli, a říkají si u toho sladká slova: „Já tě miluju.” „Já tebe taky.” „Jsi úžasný.” „Ty taky.” „Budeme se tu scházet častěji?” „Ano, každý den.” „Já bydlím v Praze...” „Ty jo, já taky!” „Na Proseku.” „Ty bláho, já taky!” „Číslo 357.” „To není možné, já taky!” „Karle?” „Tati?”

Stížnost na hokejového sudího: „Při práci si neustále píská!”

Rozhovor Američana s Čechem: In the USA we have: Bill Clinton, Stevie Wonder, Bob Hope, Johny Cash.... In the Czech Republic we have Paroubek - no wonder, no hope, no cash.

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Cameroon
Doporučené odkazy
Denise Richards
Zajímavé internetové odkazy
Naomi Campbell
Partnerské weby
Obrázky k svátku, přání k jmeninám
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Blahopřání k svátku:

Gratulace k svátku pro ženu
Gratulace k jmeninám pro děti
Přáníčko k svátku podle jmen
Přáníčko k jmeninám, sms texty
Texty k jmeninám podle jmen
Blahopřání k jmeninám pro kamarádku