Naše tipy, technika, kultura, informace

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

Informace, technika, kultura, informace

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Náš tip. Vyzkoušejte oddechovou, logickou hru Bubble Shooter nebo jinou z webových stránek s Online hrama zdarma.

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Klíčová slova: zdroje informací, doporučujeme, Stručný slovník pojmů a termínů, weby, Online omalovánky zvířátek k vybarvení, zajímavosti, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, internetové stránky, Omalovánky k tisku, odkaz, zdarma, zábava, Biografie slavných osobností

Tapety na PC ke stažení - pozadí na tablet

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Tapety na PC ke stažení. můžete využít v phablet, PC, notebook, počítač, displej, smartphone, monitor, obrazovka počítače, ultrabook, mobil, tablet a pro operační systémy Windows XP, Lubuntu, SUSE Linux, Linux Ubuntu, Windows NT, Mac, Windows Me, Linux Fedora, Windows Server 2012, Red Hat Linux, Apple iOS (iPhone). Tapety na PC jsou rozdělené kategorií: adventní a vánoční tapety, sportovní pozadí, jídlo a nápoje, příroda, krajina, budovy a stavby, motorky, motocykly, Velikonoce - velikonoční tapety, hudební tapety, wallpapery, letadla, květiny, kytky, rostliny, auta, zvířata, moře, oceány, pláže, 3D a Abstraktní, hry a herní wallpapery, vojenské Army tapety a zbraně, psi a štěňátka, voda a bubliny. Stahujte v rozlišení 393x786, 1024x768, 375x667, 1536x2560, 2048x1536, 1280x960, 360x640, 1600x2560, 1920x1200, 2160x3840, 375x812, HD 1280x720, 1152x1920, 1280x800, hi res 2560x1920, 800x600 atd.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Doporučené odkazy, technika, kultura, informace

Obrázky ke stažení - wallpapers na PC

Máme pro Vás tip! Zkuste Obrázky ke stažení. doporučujeme pro notebook, počítač, phablet, mobilní telefon, monitor, PC, mobil, obrazovka počítače, ultrabook, displej, smartphone a pro operační systémy Windows 98, Linux Ubuntu, Windows XP, FreeBSD, Microsoft Windows 8, Linux Xubuntu, Windows 10 Mobile, Apple iOS (iPhone), OSX, Linux Mint, Slackware. Obrázky na PC ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako flóra, stromy, tenisté a tenistky, armáda, válka, zbraně, nature - příroda, Rally, závody aut, hmyz a pavouci, sportovní a závodní auta, free wallpapers, vesmír, kosmos, 3D a digitalní abstraktní tapety, ptáci, velkoměsta a noční život, Formule 1, sportovní wallpapery, fraktály, fantasy, širokoúhlé Full HD widescreen, motorky. Stahujte ve velikostech 1440x900, 1440x960, 1024x600, 1920x1080, 3200x1800, 854x480, 1280x960, 1280x720, 800x600, 375x812, 1280x1024, 1280x854, 1152x1920, 2048x1080, 2560x1920, 360x760 atd.

Kliparty pro dokumenty

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro dokumenty. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako sport, smajlíci a emotikony, zelenina, hmyz, auta, nápoje, láska, věda, symboly, nástroje a přístroje, mapy, ovoce, ženy a dívky, Vánoce a Advent, ptáci, náboženství, květiny, zvířata, muži, dopravní prostředky, Velikonoce, velikonoční kliparty, hudba, stavby atd.

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

Keywords:Online testy zdarma bez registrace, V, hyperlinky, multimédia, Online hry zdarma, F, internet, webovky, Grunge hudební styl, Americké federální vlajky, M, kuriozity

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Vánoční web - online adventní magazín

Blíží se Vánoční čas? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom navštivte Vánoční web. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční dárky, materiály ke stažení, vánoční všehochuť, vánoční stromeček, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční koledy, vánoční přání, adventní všehochuť, vánoční dekorace, vánoční filmy, recepty na vánoční jídlo a cukroví atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Neviňátko, Přáníčko, LED svíčky, Plzeň, Kuba, Adventní věnec, Vánoční ozdoby, Jmenovky, Keramika, Vánoční svícen, Text, Televize, Recepty, Wallpaper, Zima, Kameňák, Linux, Umělý vánoční stromek, Vánoční koule, Slámový adventní věnec, Vídeň, Květiny, Jesličky, Filmy, Advent, Santa, Betlém, Sněhulák, Vánoční ubrusy, Papírový vánoční stromek, Vosí hnízda apod.

World wide web, internet, technika, kultura, informace

Moudrosti, motta, rčení, přísloví, hlášky, aforismy, úsloví

Citáty slavných, Moudrosti, motta, rčení, přísloví, hlášky, aforismy, úsloví, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o štěstí, citáty o člověku, citáty o přátelství, citáty o zlu, hlášky o alkoholu, přísloví o naději, citáty o bohu, citáty o lásce, citáty o smrti, citáty o odvaze, citáty o bohatství, citáty o zdraví, citáty o rozumu, citáty o smutku, citáty o penězích, citáty o ženách, citáty o víře, citáty o manželství, citáty o dobru, citáty o životě od různých známých osobností.

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, Matematické testy, online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky, výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy atd.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud4 je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.

Klíčová slova: volný čas, Databáze osobností Kdo je to?, školství, Vánoční dekorace a doplňky, Vánoční web, pro děti, tipy, Omalovánky pro děti online, Obrázky na PC ke stažení, Nejhranější online testy a kvízy, Stručný slovník pojmů a termínů, Vlajky měst České republiky

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.

Kameňáky, ftipy, anekdoty, fóry, fórky, černý humor

Chcete si zlepšit náladu? Kameňáky, ftipy, anekdoty, fóry, fórky, černý humor. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: poslední věty před smrtí, frky o zvířatech, kameňáky, anekdoty o politice, vtipy o mužích, chlapech, vtipné citáty, murphyho zákony, vtipné básničky, židovské anekdoty, černý humor, vtipy o metanolu, vtipy o facebooku, fóry nejen o českém hokeji, vtipné hádanky, vtipy o blondýnách apod.

Kameňáky, fórky, frky, vtipy, vtipné texty, vtípky

Chcete si zlepšit náladu? Kameňáky, fórky, frky, vtipy, vtipné texty, vtípky. vás zaručeně pobaví. Vtipy z kategorií O důchodcích, Frky o tchýních, O gayích a homosexuálech, Vtipy o cikánech, O ženách, O Němcích, O Somálcích, O Slovácích, Vtipy o doktorech, Vtípky o blondýnkách, Vtipné hádanky, Vtipy o Pepíčkovi, O Chucku Norrisovi, O Windows, O mužích, Frky ze života, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O ekonomech, O manželství, O škole, Vtipy o Bohu apod.

Síť, technika, kultura, informace

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Fórky, frky, vtípky, fóry, vtipné texty, černý humor

Potřebujete se uvolnit? Fórky, frky, vtípky, fóry, vtipné texty, černý humor. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií Frky, vtipy, vtípky, O Němcích, Frky ze života, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O škole, O gayích a homosexuálech, Frky o tchýních, O Somálcích, O mužích, Vtipné hádanky, O Windows, O ekonomech, O důchodcích, Vtipy o policajtech, O ženách, Vtipy o cikánech, O manželství, O Chucku Norrisovi, Vtipy o Bohu, O zvířátkách, Vtípky o blondýnkách apod.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, okresy České republiky, týmy NHL, mezinárodní organizace, geocaching, země EU, firmy a společnosti, úřady a ministerstva, obecné zkratky, internetové domény 1. řádu, vojenské hodnosti, měny, mezinárodní organizace, fyzikální jednotky, zkratky krajů České republiky, vysokoškolské a akademické tituly apod.

Biografie slavných osobností - online životopisy, biografie

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Tak se podívejte Biografie slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií režiséři a scénáristé, podnikatelé a obchodníci, herci a herečky, sportovci a sportovkyně, umělci a umělkyně, vojáci, generálové, válečníci, křesťané a svatí, spisovatelé a spisovatelky, novináři a žurnalisté, světoví i domácí politici, významné osobnosti atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Egypt, Olympijský vítěz, Kladno, Miliardáři, Kancléř, Historik, Životopis, Avangard Omsk, NHL, Hokejisté, Francouz, Vražedkyně, Rétorika, Válka, Malíř, Antropolog, Američané, Ministr zahraničí, Podnikatelé, Žhavé výstřely, Trenérka, Slovenští prezidenti, Mluvčí, Imitátor, Philadelphia Flyers, Zpěvačky, Textař, Slovák, Obchodník, Pop, Křesťanství, Prezidenti, Florida Panthers, Pedagog, Česká královna, Komunista apod.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek tady.

Klíčová slova: Obrázky ke stažení, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Vše o Vánocích, Kam na výlet?, K, Online hry zdarma, Kliparty pro dokumenty, Přání k svátku, K, Dopravní značení, zadarmo

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.

Kameňáky, ftipy, anekdoty, fóry, fórky, černý humor

Chcete si zlepšit náladu? Kameňáky, ftipy, anekdoty, fóry, fórky, černý humor. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: poslední věty před smrtí, frky o zvířatech, kameňáky, anekdoty o politice, vtipy o mužích, chlapech, vtipné citáty, murphyho zákony, vtipné básničky, židovské anekdoty, černý humor, vtipy o metanolu, vtipy o facebooku, fóry nejen o českém hokeji, vtipné hádanky, vtipy o blondýnách apod.

Kameňáky, fórky, frky, vtipy, vtipné texty, vtípky

Chcete si zlepšit náladu? Kameňáky, fórky, frky, vtipy, vtipné texty, vtípky. vás zaručeně pobaví. Vtipy z kategorií O důchodcích, Frky o tchýních, O gayích a homosexuálech, Vtipy o cikánech, O ženách, O Němcích, O Somálcích, O Slovácích, Vtipy o doktorech, Vtípky o blondýnkách, Vtipné hádanky, Vtipy o Pepíčkovi, O Chucku Norrisovi, O Windows, O mužích, Frky ze života, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O ekonomech, O manželství, O škole, Vtipy o Bohu apod.

Náš tip, technika, kultura, informace

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Obrázky na PC ke stažení - full HD tapety na PC

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Obrázky na PC ke stažení. lze použít v monitor, mobil, smartphone, počítač, PC, displej, phablet, notebook, mobilní telefon, obrazovka počítače, ultrabook a pro operační systémy OSX, Microsoft Windows Vista, Windows 7, macOS, Windows 98, Apple iOS (iPhone), Windows XP, Slackware, Windows 2000, Windows NT, Linux Fedora. Wallpapers na PC z kategorií vesmír, planety, galaxie, sportovní pozadí, voda a bubliny, 3D a Abstraktní, motorky, motocykly, hry a herní wallpapery, psi a štěňátka, dopravní prostředky, budovy a stavby, jídlo a nápoje, operační systémy, Windows, hudební tapety, Velikonoce - velikonoční tapety, letadla, moře, oceány, pláže, květiny, kytky, příroda, krajina, wallpapery, zvířata, adventní a vánoční tapety. Vyberte si rozměr z 2048x1536, 412x846, 1280x854, 1366x1024, 1280x800, 1536x864, 800x600, 1920x1280, 640x480, 1920x1080 Full HD, 1600x900, 1024x600, 2160x3840, hi res 2560x1920, 1536x2560, 1280x768 atd.

Vlajky spojených států amerických

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Vlajky spojených států amerických. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Severní Dakota, Rhode Island, Virginie, Delaware, Jižní Dakota, Wyoming, Minnesota, Pensylvánie, Florida, Západní Virginie, Louisiana, Arizona, Ohio, Kansas, Connecticut, Montana, Alabama, New Jersey, New York, Iowa, Nové Mexiko, Jižní Karolína, Colorado, Oklahoma, Havaj, Oregon atd.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: přezdívky, umělci, lékařství, rodinné vztahy, státní správa, psychologie, křesťanství, vlastnosti, mytologie, profese a zaměstnání, věda, historie, politici, panovníci, prezidenti, králové a círaři, podnikání a podnikatelé, hanlivé až sprosté přezdívky, filozofie, národnost, politika, sport, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, školství, osobnosti, zločin a právo atd.

Klíčová slova: zeměpis, Vlajky spojených států amerických, K, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, URL, Nikki Cox, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Tapety na PC ke stažení, Free game online hry, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Omalovánky pro děti,

Několik fórů na závěr. Vtip Dobrá nálada: Dobrá nálada nevyřeší všechny tvoje problémy, ale nasere tolik lidí, že stojí za to si jí udržet.

Seznámí se mladý muž s blondýnkou. Při rozloučení se zeptá: "Mohu ti zítra zavolat do práce?" "Můžeš, ale kdyby to brala šéfová, tak to polož." "Jak jí ale poznám?" "Je zrzavá a má brejle."

„Nestěžuju si na kvalitu ledu,” prohodil před utkáním zkušený obránce. „Rád se ještě před zahájením trochu vykoupu.”

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Plzeňské památky, atrakce a pivo
Naše tipy
Texty přáníček k svátku podle jmen
Tipy na zajímavé weby
Tapety na plochu zdarma
Zajímavé internetové odkazy
Přáníčka k jmeninám, blahopřání ke svátku zdarma
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Blahopřání k svátku:

Texty k jmeninám pro kamarádku
Přáníčka k svátku dětem
Přáníčko k svátku sms
Přáníčka k jmeninám podle jmen
Přání k svátku pro děti
Blahopřání k jmeninám pro ženu