Partnerské weby, volný čas a zábava

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Prapory českých měst

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory českých měst. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Plzeňský kraj, Královéhradecký kraj, Olomoucký kraj, Jihočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Pardubický kraj, Karlovarský kraj, Liberecký kraj, Zlínský kraj apod.

Doporučené odkazy, volný čas a zábava

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.

Potřebujete zabavit vaše malé děti během dlouhé cesty autem, letadlem nebo vlakem? Pak jim nainstalujete do telefonu jednoduché java hry zdarma, které je jistě zabaví. Pokud nechcete hry instalovat, můžete dětem v notebooku nabídnout online hry zdarma, případně jim vytiskněte omalovánky zdarma. Zábavných alternativ je opravdu hodně.

Fórky, anekdoty, vtipy, černý humor, ftipy, vtípky

Chcete si zlepšit náladu? Fórky, anekdoty, vtipy, černý humor, ftipy, vtípky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Vtipné hádanky, O ekonomech, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o policajtech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o cikánech, Frky, vtipy, vtípky, O Slovácích, O Chucku Norrisovi, O Němcích, Vtipy o doktorech, O Windows, O škole, O důchodcích, Frky o tchýních, O mužích, O gayích a homosexuálech, Vtipy o Bohu, O ženách, O zvířátkách, O manželství apod.

Klíčová slova: volný čas, pro dospělé, Vlajky měst a obcí České republiky, R, Athletic Club Bilbao, Webové online testy zdarma, Online adventní magazín, humor, Zlatan Ibrahimović, Onlinovky zdarma, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, odkaz, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Vánoční web - adventní magazín

Blíží se Vánoce? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Pak zkuste Vánoční web. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční filmy, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční stromeček, adventní všehochuť, vánoční zábava, vánoční všehochuť, vánoční dekorace, materiály ke stažení, vánoční dárky, vánoční koledy atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Film, Vánoční filmy, Tapeta, Samolepky, Cesmína, Plocha, Písnička, Vánoční koule, Vánoční punč, Vánoční světýlka, Košíčky, Adventní svícen, Windows, Křesťanství, Santa, Osvětlení do oken, Anděl, Plzeň, Pro děti, Osvětlení, Advent, Tiskárna, Václavské náměstí, Omalovánky, Ohňostroj, Adventní neděle, Popelka, Betlém, Láska nebeská, Svíčky, Wallpaper apod.

Frky, kameňáky, vtípky, fóry, ftipy, anekdoty

Chcete se pobavit? Frky, kameňáky, vtípky, fóry, ftipy, anekdoty. vás dostanou. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipné citáty, černý humor, vtipy o mužích, chlapech, židovské anekdoty, vtipné básničky, kameňáky, murphyho zákony, vtipy o blondýnách, fóry o homosexuálech, vtipné hádanky, frky o zvířatech, poslední věty před smrtí, fóry nejen o českém hokeji, anekdoty o politice, vtipy o facebooku apod.

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Internet, síť, volný čas a zábava

Pozadí na PC zdarma ke stažení - full HD pozadí ke stažení

Také doporučujeme: Pozadí na PC zdarma ke stažení. lze použít v displej, obrazovka počítače, monitor, phablet, smartphone, tablet, ultrabook, notebook, mobilní telefon, mobil, PC a pro operační systémy Lubuntu, Linux Fedora, Windows Server 2012, Microsoft Windows 8, Windows Me, Windows 98, Chrome OS, Microsoft Windows Vista, SUSE Linux, Windows NT, OSX. Obrázky na PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako 3D a Abstraktní, příroda, krajina, letadla, vojenské Army tapety a zbraně, květiny, kytky, Roztomilá zvířátka, zvířata, psi a štěňátka, motorky, motocykly, hry a herní wallpapery, Velikonoce - velikonoční tapety, sportovní pozadí, wallpapery, auta, jídlo a nápoje, rostliny, voda a bubliny, adventní a vánoční tapety, noční města, dopravní prostředky. Dostupné rozměry 1536x2048, 2560x1600, 1280x854, 2560x1440, 375x812, 1024x768, 375x667, 360x720, 2048x1080, 768x1024, 640x480, 412x846, 1920x1080 Full HD, 360x760, 393x786, 1920x1280 atd.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware a jiným hrozbám, dostat se do vašeho počítače nebo tabletu.

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

Keywords:Přehled formátů souborů, Online hry zdarma, internet, tipy, Sarah Michelle Gellar, Přehled zkratek a akronymů, URL, Onlinovky zdarma, Obrázky a kliparty zdarma ke stažení, Vánoční web, F, Vlajky amerických států USA

Online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme online hry zdarma. Mj. na webu naleznete Postřehové, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Logické, Strategie, strategické hry, Relaxační onlinovky, Závodní moto hry, Sportovní a tak podobně.

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Tapety na plochu počítače - tapety na plochu PC zdarma ke stažení

Také doporučujeme: Tapety na plochu počítače. doporučujeme pro mobilní telefon, phablet, tablet, smartphone, obrazovka počítače, počítač, PC, mobil, ultrabook, notebook, displej a pro operační systémy OSX, Linux Xubuntu, Java ME, Windows 95, Red Hat Linux, macOS, Windows 10 Mobile, Linux Ubuntu, SUSE Linux, Chrome OS, Windows 7. Wallpapers na plochu počítače jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako květiny, oceán, moře, pláže, ptáci, sportovní a závodní auta, vesmír, kosmos, 3D a digitalní abstraktní tapety, flóra, stromy, free wallpapers, fraktály, velkoměsta a noční život, širokoúhlé Full HD widescreen, Rally, závody aut, armáda, válka, zbraně, Formule 1, tenisté a tenistky, sportovní wallpapery, fantasy, nature - příroda. Vyberte si rozměr z 393x786, 1080x1800, 1280x1024, 360x640, Full HD 1080x1920, 1920x1440, 360x720, 2048x1536, 360x760, 1024x768, 800x600, 1440x960, 1152x1920, 3200x1200, 412x846, 320x568 atd.

Informace, volný čas a zábava

Zvládli byste znovu autoškolu? Ověřte si svoji znalost vodorovných a svislých dopravních značek.

Vlajky amerických států USA

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Vlajky amerických států USA. Zde naleznete například vlajky států Rhode Island, Ohio, Kentucky, Utah, Georgie, Nebraska, Wyoming, Texas, Aljaška, Maine, Massachusetts, Havaj, Vermont, Oregon, Nevada, Oklahoma, Virginie, Maryland, New Jersey, Indiana, Florida, Illinois, Západní Virginie, Tennessee, Montana, Mississippi atd.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

Klíčová slova: Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Obrázky zdarma, M, Cestování po ČR a Evropě, pro děti, Tapety na plochu počítače, výukové pomůcky, Shannon Elizabeth, Wallpapers na zdarma PC ke stažení, webové stránky, počítače, Životopisy slavných osobností

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, online kvízy a testy atd.

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme online zeměpisné testy a kvízy zdarma. Naleznete zde testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy atd.

Přehled přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak spustit, jak vytvořit, jak konvertovat, jak exportovat, v čem upravit, jak přehrát, jak importovat, jak otevřít, v čem spustit, čím prohlížet, čím zobrazit soubory těchto typů: hudební audio soubory, koncovky souborů, video soubory, komprimace dat, internet a web, obrazy disků, systémové soubory, grafiku, šablony dokumentů, konfigurační soubory, spustitelné soubory, dokumenty apod.

World wide web, internet, volný čas a zábava

Rčení, aforismy, přísloví, úsloví, motta, bonmoty, moudrosti

Slavné citáty, Rčení, aforismy, přísloví, úsloví, motta, bonmoty, moudrosti, . Naleznete zde citáty o bohu, moudra o dětech, citáty o neštěstí, citáty o smutku, citáty o životě, přísloví o naději, citáty o přátelství, citáty o ženách, citáty o manželství, citáty o odvaze, citáty o bohatství, citáty o smrti, citáty o štěstí, citáty o zdraví, citáty o lži, citáty o víře, citáty o nenávisti, citáty o svobodě, citáty o penězích, hlášky o alkoholu od různých známých osobností.

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Vybrat si můžete desítek kategorií jako školství, ekonomie a ekonomika, literatura, psychologie, fyzika, stavebnictví, internet, lékařství a medicína, latina, účetnictví, nápoje, věda, technika, hardware, matematika, kultura, různé, cestování, zkratky, náboženství a křesťanství, počítače, politika, sport, nástroje atd.

Onlinovky zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme onlinovky zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Strategické onlinovky, Střílecí hry, Adventury, Holčičí, dívčí hry pro holky, Puzzle a skládačky, Logické hry, Arkády a plošinovky, Adventní, vánoční hry, Omalovánky, Letecké simulátory, Vaření a smažení, Hannah Montana, Skákací a hopsací gamesky, online html5 hry, Auta a závodní, Akční gamesky, Oblíkačky, Farmářské hry, Vzdělávací a výukové hry, Sportovní gamesy, Barbie hry apod.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Mj. na webu naleznete online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky, online testy a kvízy, Matematické testy atd.

Klíčová slova: Dopravní značky, zajímavosti, odkazy, Cameron Diaz, Přehled států světa a jejich vlajek, Online hry zdarma, Přehled zkratek a akronymů, Bhutan, internetové stránky, doporučujeme, zdarma

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, online kvízy a testy atd.

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme online zeměpisné testy a kvízy zdarma. Naleznete zde testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy atd.

Přehled přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak spustit, jak vytvořit, jak konvertovat, jak exportovat, v čem upravit, jak přehrát, jak importovat, jak otevřít, v čem spustit, čím prohlížet, čím zobrazit soubory těchto typů: hudební audio soubory, koncovky souborů, video soubory, komprimace dat, internet a web, obrazy disků, systémové soubory, grafiku, šablony dokumentů, konfigurační soubory, spustitelné soubory, dokumenty apod.

Síť, volný čas a zábava

Hry pro dívky online

Příznivcům PC her doporučujeme hry pro dívky online . V této jedinečné sbírce naleznete Stolní a deskové hry, Adventury, Hry pro dva hráče, Animace, Hry pro děti, Pro dívky, Sportovní hry, Bojové hry, Skákačky a hopsačky, Postřehové hry, Střílečky, Akční hry, Závody aut, Brutální krvavé hry, Karetní hry, Strategie a tak dále.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověď

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií informativní provozní značení, dodatkové tabulky, značky upravující přednost, výstražné značky, zahraniční značky, informativní směrové dopravní značky, zákazové dopravní značení, dopravní zařízení, neoficiální zábavné značky, informativní jiné dopravní značení, příkazové dopravní značky apod.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: profese a zaměstnání, státní správa, záliby, věda, sport, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, křesťanství, zločin a právo, poruchy, hanlivé až sprosté přezdívky, mytologie, psychologie, národnost, panovníci, prezidenti, králové a círaři, školství, historie, filozofie, nadpřirozené osoby, vlastnosti, herectví, herci a herečky, politika, přezdívky, osobnosti, rodinné vztahy atd.

Jste dobří v zeměpisu? To si můžete lehce ověřit na webu s vlajkami států světa. Kromě vlajek všech zemí světa se dozvíte i mnoho údajů např. o počtu obyvatel, o výši HDP nebo o rozloze.

Klíčová slova: weby, multimédia, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Nejlepší online hry zdarma, Online testy zdarma bez registrace, Přáníčka k svátku a jmeninám, školství, Vlajky spojených států amerických, Stručný encyklopedický slovník, zdroje informací, Stručný encyklopedický slovník, A, Přání a přáníčka, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Facebooková demence: Když si dáš tohle do statusu, tak to budeš mít ve statusu! Dej si to do statusu a sleduj, jak to máš ve statusu!

Jeden teplouš sedí ve vaně a vtom slyší zaťukání na dveře a hlas svého spolubydlícího: „Karle, můžuu?” „Jasně, prosím těee!” Pak vstoupí druhý teplouš, nabere vodu z vany na lžičku a odejde. Za chvíli zase: „Karle, můžuuu?” „No jasně, pojď seeem!” Tak se to opakuje aspoň pětkrát, až to ten ve vaně nevydrží a zeptá se: „Hele Vašíku, tak tu rovnou zůstaň se mnou, jestli se chceš koupat, ne?” „Ale to ne, ona totiž hoří kuchyň, ale já jsem tě nechtěl rušit.”

Novomanžel se ptá sve ženy: "Proč už půl hodiny držíš tu slepici za krk?" "Vařim!" "A to takhle ? "No, vždyt tady se píše: Slepici půl hodiny mírně dusíme."

Další odkazy:

Filmy, filmová kamera, střih
Zajímavé internetové odkazy
Východní Asie
Odkazy na užitečné webové stránky
Liverpool FC
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Omalovánky pro děti
Doporučené internetové odkazy
Nikki Cox
Naše tipy na užitečné weby
Fernando Torres footballeur espagnol

Děkujeme vám za vaši návštěvu.