Partnerské weby, cestování, zábava i hry

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Vtipné texty, frky, kameňáky, ftipy, anekdoty, černý humor

Chcete si zlepšit náladu? Vtipné texty, frky, kameňáky, ftipy, anekdoty, černý humor. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O Somálcích, O Němcích, O Slovácích, Vtipy o Bohu, Vtipy o Pepíčkovi, Frky o tchýních, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtípky o blondýnkách, O ženách, Frky ze života, O mužích, Vtipy o cikánech, O gayích a homosexuálech, O ekonomech, O škole, O důchodcích, Vtipy o doktorech, Vtipy o policajtech, O manželství, O zvířátkách, Frky, vtipy, vtípky apod.

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

Jste-li příznivci modernější secesní architektury, navštivte stotisícové město na soutoku Labe a Orlice - Hradec Králové - Salon republiky. Obdivovat budete moci kvalitní moderní nadčasovou architekturu architektů Josefa Gočára a Jana Kotěry.

World wide web, internet, cestování, zábava i hry

Anekdoty, vtipné texty, vtipy, vtípky, fórky, fóry

Zkuste vypnout! Anekdoty, vtipné texty, vtipy, vtípky, fórky, fóry. vás dostanou. Vtipy z kategorií židovské anekdoty, vtipné citáty, vtipy o blondýnách, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o facebooku, kameňáky, murphyho zákony, vtipné hádanky, anekdoty o politice, vtipy o metanolu, frky o zvířatech, černý humor, fóry o homosexuálech, poslední věty před smrtí, vtipné básničky apod.

Biografie slavných osobností - online životopisy, biografie

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom navštivte Biografie slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií spisovatelé a spisovatelky, vojáci, generálové, válečníci, režiséři a scénáristé, zpěváci a zpěvačky, novináři a žurnalisté, umělci a umělkyně, podnikatelé a obchodníci, světoví i domácí politici, zločinci a vrazi, sportovci a sportovkyně, křesťané a svatí atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Ital, Žhavé výstřely, Kněz, Prezident, Orlík, Imitátor, Romantismus, Atentát, Egypt, Teolog, Státník, Esejista, Dabérka, Zlatý slavík, Husité, Životopis, Komunista, Ekonom, Francouz, První republika, Faraon, Slováci, Němci, Malíř, Dramatik, Archivář, Exilový prezident, Poslanec, Továrník, New York Rangers, Komik, Upálen, Křesťanství, Protektorát, Hokej, Country apod.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Klíčová slova: Pozadí na PC zdarma ke stažení, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, počítače, weby, Blahopřání nejen k narození miminka, výukové pomůcky, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, školství, Omalovánky k tisku, Free game online hry, Slovník pojmů Co je to?, F, P

USA, Amerika, Spojené státy. Obrovská země plná různých lidí a přírodních zajímavostí nabízející jak možnost odpočinku tak mnoho dobře placených pracovních příležitostí. Pokud je chce navštívit, měli byste si o USA něco nastudovat. Doporučujeme se alespoň stručně seznámit se všemi státy USA, jejich vlajkami, hlavními a největšími městy. Znalosti si pak můžete ověřit v testovém kvízu měst USA. Určitě nic nezkazíte ani podrobných studiem mapy USA, kterou si určitě nezapomeňte vzít sebou. Budete-li potřebovat zabavit vaše děti během dlouhého letu přes Atlantický oceán, můžete je nechat si vymalovat omalovánku amerického kapitolu, který můžete navštívit ve státu Washingtonu D.C.

K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.

Staré hry online

Zapařte si staré hry online . Mj. na webu naleznete Hry pro dva hráče, Strategie, Bojové hry, Pro dívky, Relaxační hry, Hry pro děti, Adventury, Závody aut, Akční hry, Animace, Sportovní hry, Skákačky a hopsačky, Střílečky, Stolní a deskové hry, Logické hry, Brutální krvavé hry a tak dále.

Doporučené odkazy, cestování, zábava i hry

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako fikce a fantasy, věda, umělci, herectví, herci a herečky, školství, mytologie, lékařství, profese a zaměstnání, panovníci, prezidenti, králové a círaři, podnikání a podnikatelé, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, žurnalisté a novináři, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, filozofie, historie, politici, vlastnosti, rodinné vztahy, hanlivé až sprosté přezdívky, poruchy, psychologie, státní správa, nadpřirozené osoby, sport atd.

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Obrázky a kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky a kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako Velikonoce, velikonoční kliparty, jídlo a nápoje, smajlíci a emotikony, dopravní prostředky, ženy a dívky, sport, zelenina, halloween, Vánoce a Advent, zvířata, osobnosti a lidé, náboženství, auta, rostliny, ptáci, symboly, nápoje, květiny, mapy, muži, hudba, hmyz, věda atd.

Keywords:Hry pro nejmenší děti online zdarma, webovky, zábava, Staré hry online, Bubble shooter, Tapety na PC ke stažení, Seznam zkratek a akronymů, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Arsenal FC England, Biografie slavných osobností, linky, Seznam souborových přípon

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Vyzkoušejte nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. Mj. na webu naleznete testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa atd.

Nejlepší zeměpisné kvízy

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste nejlepší zeměpisné kvízy. Naleznete zde online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst atd.

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Náš tip, cestování, zábava i hry

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Vlajky států USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Vlajky států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Kansas, Washington, Mississippi, Texas, New Hampshire, Arkansas, Connecticut, Tennessee, Oklahoma, Illinois, Delaware, Minnesota, Kalifornie, Havaj, Aljaška, Jižní Karolína, Colorado, Ohio, Utah, Maryland, Oregon, Indiana, Wyoming, New Jersey, Massachusetts, Montana atd.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

Klíčová slova: Nej hry online, Obrázky na PC, Obrázky a kliparty zdarma, Textová přáníčka a obrázky k svátku, zdarma, zajímavosti, multimédia, Omalovánky k vytisknutí, Seznam vlajek měst České republiky, odkaz, Vánoční web, Nejlepší zeměpisné kvízy

Seznam vlajek měst České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Seznam vlajek měst České republiky. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Královéhradecký kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Jihomoravský kraj, Zlínský kraj, Středočeský kraj, Kraj Vysočina, Pardubický kraj, Olomoucký kraj, Hlavní město Praha, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj apod.

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: příroda, náboženství a křesťanství, lékařství a medicína, školství, rostliny, literatura, sport, materiály, bankovnictví, politika, kultura, hardware, stavebnictví, chemie, nemoce, technika, zkratky, věda, nápoje, cestování, matematika, počítače, nástroje, software atd.

Internet, síť, cestování, zábava i hry

Přehled přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte čím prohlížet, jak importovat, jak převést, jak otevřít, v čem spustit, jak přehrát, čím zobrazit, jak konvertovat, jak exportovat, jak vytvořit, jak spustit soubory z následujících kategorií: dokumenty, spustitelné soubory, obrazy disků, grafiku, systémové soubory, písma, fonty, internet a web, video soubory, komprimace dat, hudební audio soubory, šablony dokumentů, zdrojové kódy programovacích jazyků apod.

Nej hry online

Jste-li milovník PC her, pak zkuste nej hry online Vybírejte z kategorií Hry pro dva hráče, Hry pro děti, Akční hry, Pro dívky, Strategie, Skákačky a hopsačky, Brutální krvavé hry, Bojové hry, Karetní hry, Adventury, Stolní a deskové hry, Sportovní hry, Animace, Střílečky, Logické hry, Postřehové hry a tak dále.

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

Obrázky zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako mapy, přístroje, zelenina, ženy a dívky, rostliny, hudba, Velikonoce, velikonoční kliparty, láska, ptáci, halloween, stavby, Vánoce a Advent, nástroje a přístroje, jídlo a nápoje, dopravní prostředky, symboly, smajlíci a emotikony, nápoje, osobnosti a lidé, náboženství, auta, muži, věda atd.

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Klíčová slova: Vlajky států USA, webové stránky, Životopisy slavných osobností, Vánoční ozdoby, Dopravní značky, P, V, Přáníčka k svátku, texty k jmeninám, Přehled přípon a koncovek souborů, kuriozity, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Seznam vlajek měst České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Seznam vlajek měst České republiky. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Královéhradecký kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Jihomoravský kraj, Zlínský kraj, Středočeský kraj, Kraj Vysočina, Pardubický kraj, Olomoucký kraj, Hlavní město Praha, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj apod.

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: příroda, náboženství a křesťanství, lékařství a medicína, školství, rostliny, literatura, sport, materiály, bankovnictví, politika, kultura, hardware, stavebnictví, chemie, nemoce, technika, zkratky, věda, nápoje, cestování, matematika, počítače, nástroje, software atd.

Síť, cestování, zábava i hry

Jste dobří v zeměpisu? To si můžete lehce ověřit na webu s vlajkami států světa. Kromě vlajek všech zemí světa se dozvíte i mnoho údajů např. o počtu obyvatel, o výši HDP nebo o rozloze.

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. Testy jsou rozdělené kategorií: Matematické testy, cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, online testy a kvízy, online IQ testy zdarma atd.

Životopisy slavných osobností - biografie slavných osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak se podívejte Životopisy slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: zpěváci a zpěvačky, křesťané a svatí, sportovci a sportovkyně, významné osobnosti, novináři a žurnalisté, vojáci, generálové, válečníci, světoví i domácí politici, režiséři a scénáristé, herci a herečky, spisovatelé a spisovatelky, umělci a umělkyně atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Rakušan, Sebevražda, Básníci, Prezidenti ČR, Obchodník, Císař, Starověký Egypt, Československo, Novinář, Boston Bruins, Ministr zahraničí, Exilový prezident, Fotograf, Historik, KHL, Němci, Angličané, Habsburkové, Egypt, Dallas Stars, Žijící, New York Rangers, Prezident USA, Čeští králové, Poprava, Podnikatelé, ČSSD, Komik, Olympijský vítěz, Slovák, Hokej, Překladatel, Architekt, Pedagog, Washington Capitals, Druhá světová válka apod.

Anekdoty, kameňáky, vtipy, fóry, frky, vtípky

Potřebujete se naladit? Anekdoty, kameňáky, vtipy, fóry, frky, vtípky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O Němcích, O škole, Vtipy o policajtech, Vtipy o cikánech, O mužích, O Slovácích, Vtipné hádanky, Frky o tchýních, O ženách, O manželství, O Windows, Frky ze života, Vtipy o Bohu, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O zvířátkách, Vtipy o doktorech, O gayích a homosexuálech, O Chucku Norrisovi, Vtipy o Pepíčkovi, Vtípky o blondýnkách, O důchodcích apod.

Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.

Klíčová slova: pro děti, Federace USA, Online vánoční webzine, volný čas, internetové stránky, Omalovánky zdarma ke stažení, URL, pro dospělé, Dopravní značky, Státní vlajky zemí, Super online kvízy, hyperlinky, Ekonomie, Karl Marx,

Několik fórů na závěr. Vtip Indián: Brankář přijede k trenérovi a stěžuje si mu na indiánského spoluhráče: „Já nejsem žádný rasista, trenére, ale opravdu už se to s ním nedá vydržet - začal po mně střílet puky lukem!”

Umírající babička říká své vnučce: "Chci ti zanechat svou farmu. To zahrnuje i vilu, traktor a další vybavení včetně 22 398 750 dolarů." Vnučka, která se již brzo stane bohatou říká: "Babi, jsi tak štědrá, nevěděla jsem, že máme farmu! Kde to je?" Babička z posledního dechu šeptá: "Facebook.."

Délka minuty závisí na tom, na které straně dveří od záchodu se nalézáš.

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Pejsci na plochu PC ke stažení
Zajímavé internetové odkazy
Přáníčka nejen k narození dítěte
Partnerské weby
Antistresové omalovánky
Tipy na zajímavé weby
Texty přání k svátku podle jmen
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Přáníčka k svátku:

Blahopřání k jmeninám pro ženu
Přání k jmeninám pro děti
Gratulace k svátku dětem
Přáníčka k jmeninám podle jmen
Gratulace k jmeninám pro kamarádku
Přání k svátku pro muže