Tipy na zajímavé weby, hry i všeobecné informace

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky).

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Náš tip, hry i všeobecné informace

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, výukové pomůcky, online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy atd.

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Vánoční magazín - online vánoční magazín

Budou brzy Vánoce? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Potom zkuste Vánoční magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční stromeček, recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům, materiály ke stažení, vánoční koledy, vánoční filmy, vánoční dekorace, vánoční dárky, adventní všehochuť, vánoční přání, vánoční všehochuť atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Papírové ozdoby, Schleich, Přáníčko, Linecká kolečka, Jídlo, Borovice, Keramika, Vánoční tapety, Papírový vánoční stromek, Striezelmarkt, Vánoční koledy, Kapr, Adventní neděle, Betlém, Vánoce, Adventní trhy, Špalda, Popelka, Slámový adventní věnec, Brno, Plocha, Vykrajovátka, Svíčky, Hostina, Francouzsky, Vánoční filmy, Kuba, Historické ozdoby, K Vytisknutí, Advent, Milka apod.

Klíčová slova: zdarma, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Vlajky měst a obcí České republiky, Obrázky vlajek měst ČR, Winona Ryder, volný čas, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, weby, Hot sexy blondes girls teens women naked images, Nejlepší zeměpisné kvízy, Pozadí na plochu PC, Free game online hry, pro dospělé

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, Matematické testy, výukové pomůcky, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma atd.

Informace, hry i všeobecné informace

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Všem hráčům doporučujeme online hry zdarma bez registrace nebo instalace. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Karetní hry, Bojové gamesy, Logické, Postřehové, Závodní moto hry, Akční hry, Relaxační onlinovky, Sportovní, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Obrázky zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako Velikonoce, velikonoční kliparty, osobnosti a lidé, ptáci, rostliny, ženy a dívky, dopravní prostředky, láska, mapy, smajlíci a emotikony, sport, nástroje a přístroje, hmyz, jídlo a nápoje, věda, hudba, zelenina, Vánoce a Advent, ovoce, stavby, zvířata, nápoje, auta, květiny atd.

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Keywords:A, Hry pro nejmenší online, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Super free web games zdarma, Svátky, jmeniny, kalendář, tipy, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Tapety na PC ke stažení, Online omalovánky zvířátek k vybarvení, Státní prapory všech států, Dopravní značky, Obrázky zdarma

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: mezinárodní organizace, vysokoškolské a akademické tituly, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, firmy a společnosti, týmy NHL, okresy České republiky, politické strany a hnutí, internetové domény 1. řádu, mezinárodní organizace, hudební zkratky, měny, fyzikální jednotky, země EU, obecné zkratky, vojenské hodnosti, úřady a ministerstva apod.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.

Internet, síť, hry i všeobecné informace

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud4 je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

Přehled formátů souborů

Vyčerpávající Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak spustit, jak exportovat, jak otevřít, jak přehrát, čím zobrazit, v čem spustit, jak vytvořit, jak převést, kterak editovat, v čem upravit, jak importovat soubory těchto typů: hudební audio soubory, konfigurační soubory, koncovky souborů, písma, fonty, šablony dokumentů, internet a web, systémové soubory, obrazy disků, video soubory, grafiku, spustitelné soubory, dokumenty apod.

Klíčová slova: Přehled formátů souborů, webové stránky, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Rwanda, F, zdroje informací, Pozadí na PC, Liberia, školství, hyperlinky, pro děti, Biografie známých osobností

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.

Doporučené odkazy, hry i všeobecné informace

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: školství, jídlo, psychologie, věda, rostliny, počítače, chemie, různé, internet, lékařství a medicína, stavebnictví, politika, sport, bankovnictví, cestování, nápoje, náboženství a křesťanství, český jazyk, latina, ekonomie a ekonomika, zkratky, hardware, účetnictví, kultura atd.

Ilustrace, obrázky

Pro grafiky doporučujeme Ilustrace, obrázky. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako hudba, rostliny, věda, přístroje, ptáci, stavby, osobnosti a lidé, dopravní prostředky, ovoce, Vánoce a Advent, muži, ženy a dívky, auta, halloween, sport, hmyz, mapy, Velikonoce, velikonoční kliparty, náboženství, láska, zvířata, nástroje a přístroje, smajlíci a emotikony atd.

Dále také spolupracujeme s Lexikonem, slovníkem pojmů Co je to?, který obsahuje přes 8000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, kultury, ekonomie, literatury, školství atd.

Vlajky měst a obcí České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Vlajky měst a obcí České republiky. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Liberecký kraj, Jihočeský kraj, Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Karlovarský kraj, Hlavní město Praha, Královéhradecký kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Jihomoravský kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj apod.

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

Klíčová slova: Seznam státních vlajek, zadarmo, Seznam přípon a koncovek souborů, Přání a obrázky, Vlajky spojených států amerických, zábava, č, Sexy Laetitia Casta, Hry pro dívky online, Databáze osobností Kdo je to?, odkaz

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.

World wide web, internet, hry i všeobecné informace

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

černý humor, anekdoty, fórky, fóry, frky, ftipy

Chcete se uvolnit? černý humor, anekdoty, fórky, fóry, frky, ftipy. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O manželství, O škole, O ženách, O Chucku Norrisovi, Vtípky o blondýnkách, Frky o tchýních, O Němcích, O Somálcích, O Slovácích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O zvířátkách, O Windows, Vtipy o doktorech, O gayích a homosexuálech, Vtipy o policajtech, O ekonomech, Frky, vtipy, vtípky, Vtipné hádanky, Vtipy o cikánech, Vtipy o Bohu, Vtipy o Pepíčkovi apod.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Klíčová slova: Webové online testy zdarma, Online biografie, životopisy osobností, odkazy, info, linky, Lady Gaga naked, internetové stránky, zajímavosti, Nejlepší online hry zdarma, V, výukové pomůcky, zeměpis, Grunge hudební styl, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Známky: Pošta musela stáhnout z oběhu známky s tvářemi politiků. Ptáte se: "Z jakého důvodu?" - "Protože lidé nevěděli na kterou stranu maji plivnout!"

Dobrá nálada nevyřeší všechny tvoje problémy, ale nasere tolik lidí, že stojí za to si jí udržet.

Víš, jak se dělí komunisti v Africe? No přece mačetou.

Další odkazy:

Sexy Isla Fisher
Odkazy na zajímavé weby
Sexy Cindy Crawford
Tipy na užitečné weby
Poker online card game
Doporučené internetové odkazy
Blahopřání, gratulace
Tipy na Partnerské weby
Fernando Torres
Odkazy na partnerské weby
Sexy Erika Eleniak

Děkujeme vám za vaši návštěvu.