Tipy na zajímavé weby, inspirace pro volný čas

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky.

Webové html5 hry zdarma

Vyzkoušejte webové html5 hry zdarma. Mj. na webu naleznete Karetní hry, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Strategie, strategické hry, Akční hry, Závodní moto hry, Relaxační onlinovky, Postřehové, Logické a tak podobně.

Online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme online hry zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Karetní, Střílečky, Klasické, Závodní, Hry na vaření a smažení, Bojové online gamesy, Pro dívky, Stolní hry a deskovky, Onlinovky pro dva hráče, Vánoční online hry, Logické, Sportovní, parkování - parkovačky, Strategie, Oddechové a podobně.

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Internet, síť, inspirace pro volný čas

Ftipy, fóry, anekdoty, vtipné texty, vtípky, frky

Chcete se uvolnit? Ftipy, fóry, anekdoty, vtipné texty, vtípky, frky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O gayích a homosexuálech, Vtípky o blondýnkách, O Němcích, Vtipy o cikánech, O ženách, Vtipy o Bohu, Frky, vtipy, vtípky, O zvířátkách, O Chucku Norrisovi, Vtipy o doktorech, O Somálcích, Frky o tchýních, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O škole, O mužích, Vtipy o policajtech, Vtipy o Pepíčkovi, O důchodcích, O manželství, Frky ze života, O Windows apod.

Státy a jejich prapory

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státy a jejich prapory. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: země Severní Ameriky, země jižní Asie, státy Střední Ameriky, státy Blízkého východu, země Afriky, země východní Asie, evropské země a státy, země střední Asie, ostrůvky Oceánie, státy jižní Ameriky apod.

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, krajů České republiky, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství atd.

Klíčová slova: Hry pro kluky, Biografie slavných osobností, výukové pomůcky, cestování, Narozeninová přání a přáníčka, odkaz, zadarmo, internet, Julia Roberts, Nejlepší wallpapery na plochu zdarma, Adventní magazín, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Online hry zdarma

Chcete cestovat do Ruska, Ruské federace? Pokud ano, zjistěte si základní informace o Rusku a Ruské federaci jako jsou zeměpisné údaje, informace o slavných osobnostech, o politice atd.

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme online zeměpisné testy a kvízy zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

Doporučené odkazy, inspirace pro volný čas

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Členské země americké federace

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Členské země americké federace. Zde naleznete například vlajky států Idaho, Utah, Ohio, Montana, Connecticut, Severní Dakota, Maryland, Louisiana, Michigan, Pensylvánie, Oklahoma, Nebraska, Severní Karolína, Minnesota, Kalifornie, Delaware, Vermont, Wyoming, New Jersey, Nevada, Havaj, Alabama, Florida, Washington, Kentucky, Kansas atd.

Seznam souborových přípon

Velký Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak otevřít, jak přehrát, čím zobrazit, jak konvertovat, jak exportovat, v čem upravit, jak převést, jak spustit, čím prohlížet, v čem spustit, kterak editovat následující typy souborů: hudební audio soubory, internet a web, konfigurační soubory, dokumenty, systémové soubory, obrazy disků, šablony dokumentů, komprimace dat, koncovky souborů, spustitelné soubory, písma, fonty, grafiku apod.

Keywords:internetové stránky, Státy a jejich prapory, Členské země americké federace, zajímavosti, Cestovatelský web v ČR, Evropě a USA., humor, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Wallpapers na plochu počítače, Poker Permainan kartu, Členské země americké federace, Webové html5 hry zdarma, zdarma

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v Česku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako informativní provozní značení, dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, výstražné značky, příkazové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, vodorovné značení, značky upravující přednost, informativní směrové dopravní značky, dodatkové tabulky, zahraniční značky apod.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Síť, inspirace pro volný čas

Způsob dopravy je zásadní věcí při cestování. Někdy je dokonce samotná doprava a zvolený dopravní prostředek cílem - cesta je cíl. Zvláště pokud cestujete za pomoci svých svalů - při chůzi, jízdě na kole nebo koloběžce. Tam jde právě o sportovní výkon a ne o to se někam rychle dostat. Pro mnoho lidí je ale samotná přeprava otravou, kterou chtějí mít co nejrychleji za sebou a proto obvykle volí nejrychlejší způsob dopravy, například letadlo pro delší vzdálenosti.

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Životopisy osobností - Životopisy slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom navštivte Životopisy osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: sportovci a sportovkyně, křesťané a svatí, umělci a umělkyně, spisovatelé a spisovatelky, zločinci a vrazi, režiséři a scénáristé, novináři a žurnalisté, významné osobnosti, světoví i domácí politici, vojáci, generálové, válečníci, zpěváci a zpěvačky atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Čeští králové, Sochař, Novinář, Olympijští vítězové, Prezidenti ČR, Miliardář, Imitátor, Washington Capitals, Trenérka, ČSSD, Prezidenti, Spisovatel, Atentát, Olympiáda, Rakušan, Básník, Masový vrah, Komunista, Američan, Český slavík, Brno, Nobelova cena, Herečka, Filozof, Křesťanství, Esejista, Textař, Rakousko-Uhersko, Angličané, Komunisté, AIDS, Kladno, Vojevůdce, Starověký Egypt, Rétorika, Podnikatelé apod.

Klíčová slova: počítače, Státní prapory, V, Wallpapers Formule 1, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, webovky, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Yasmine Bleeth, Seznam souborových přípon, V, M, URL

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověď

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si akční hru Spider Man. Je online a zdarma.

Informace, inspirace pro volný čas

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Biografie slavných osobností - Životopisy slavných osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak se podívejte Biografie slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: novináři a žurnalisté, významné osobnosti, spisovatelé a spisovatelky, podnikatelé a obchodníci, světoví i domácí politici, umělci a umělkyně, vojáci, generálové, válečníci, sportovci a sportovkyně, křesťané a svatí, zpěváci a zpěvačky, režiséři a scénáristé atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Habsburkové, Dramatik, Ministr, Rakousko-Uhersko, První republika, Prezidenti, Orlík, Manýrismus, Fotograf, Angličané, Česká královna, Charta 77, Obchodník, Mim, Masový vrah, AIDS, Překladatel, New York Rangers, Žijící, Vůdce, Čech, Náboženství, Malíř, Prezidenti USA, Poslanci, Zlatý slavík, Američané, Gymnasté, Spisovatel, Diplomat, Křesťanství, New Jersey Devils, Žhavé výstřely, Atentát, KHL, Upálen apod.

Wallpapers na plochu počítače - wallpapers na zdarma PC ke stažení

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Wallpapers na plochu počítače. lze použít v displej, mobilní telefon, notebook, tablet, smartphone, mobil, počítač, PC, ultrabook, phablet, obrazovka počítače a pro operační systémy OSX, Linux Xubuntu, Windows 98, Chrome OS, Slackware, Microsoft Windows Vista, Red Hat Linux, Linux Ubuntu, Lubuntu, Linux Fedora, Java ME. Pozadí na PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako sportovní a závodní auta, nature - příroda, oceán, moře, pláže, vesmír, kosmos, velkoměsta a noční život, Formule 1, fraktály, Rally, závody aut, 3D a digitalní abstraktní tapety, fantasy, hmyz a pavouci, sportovní wallpapery, zvířata, květiny, flóra, stromy, free wallpapers, armáda, válka, zbraně, ptáci. Zvolit si můžete rozměry 2560x2048, 1536x2048, 1920x1200, 360x720, 375x667, 1680x1050, 2160x3840, 1024x600, 4800x1200, 1280x800, 1152x768, 768x1024, 1080x1920, 1440x960, 1600x1200, 1600x900 atd.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Klíčová slova: Online adventní magazín, zdroje informací, Dopravní značky, Pejsci na plochu PC ke stažení, Super online hry zdarma, F, PC tapety pro Windows, Examen, evaluación estudiantil, Principio, Trampas o fraudes, Super online kvízy, linky, pro děti

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověď

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si akční hru Spider Man. Je online a zdarma.

Náš tip, inspirace pro volný čas

Nejlepší wallpapery na plochu zdarma - tapety na plochu počítače

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Nejlepší wallpapery na plochu zdarma. doporučujeme pro displej, tablet, počítač, phablet, mobil, PC, ultrabook, smartphone, mobilní telefon, notebook, monitor a pro operační systémy Windows 2000, Microsoft Windows 8, Windows NT, Lubuntu, Apple iOS (iPhone), SUSE Linux, Mac, Windows 10, BlackBerry OS, Slackware, macOS. Pozadí na PC ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako motorky, 3D a digitalní abstraktní tapety, sportovní a závodní auta, fraktály, free wallpapers, zvířata, fantasy, hmyz a pavouci, armáda, válka, zbraně, oceán, moře, pláže, velkoměsta a noční život, tenisté a tenistky, vesmír, kosmos, květiny, nature - příroda, sportovní wallpapery, Rally, závody aut, ptáci. Dostupné rozměry 1920x1440, HD 1280x720, 320x568, 854x480, 1080x1800, 2560x2048, 1200x1920, 1920x1200, 640x480, 412x846, 375x812, 1280x1024, 360x720, 1600x900, 360x640, 2560x1920 atd.

Obrázky zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako stavby, Vánoce a Advent, auta, hmyz, Velikonoce, velikonoční kliparty, jídlo a nápoje, dopravní prostředky, ženy a dívky, halloween, zelenina, muži, přístroje, rostliny, osobnosti a lidé, láska, ovoce, smajlíci a emotikony, ptáci, zvířata, náboženství, symboly, květiny, sport atd.

Wallpapers na plochu počítače - wallpapers na PC

Dále vám doporučujeme: Wallpapers na plochu počítače. doporučujeme pro smartphone, počítač, displej, phablet, mobilní telefon, PC, ultrabook, tablet, obrazovka počítače, mobil, notebook a pro operační systémy Windows XP, Windows Me, FreeBSD, Mac, Linux Fedora, Windows 10 Mobile, SUSE Linux, Microsoft Windows 8, macOS, Windows 7, Linux Mint. Nejlepší pozadí na plochu zdarma z kategorií Velikonoce - velikonoční tapety, zvířata, hudební tapety, letadla, auta, sportovní pozadí, hry a herní wallpapery, wallpapery, dopravní prostředky, adventní a vánoční tapety, příroda, krajina, rostliny, voda a bubliny, psi a štěňátka, operační systémy, Windows, motorky, motocykly, Roztomilá zvířátka, květiny, kytky, noční města, budovy a stavby. Zvolit si můžete rozměry 1920x1080 Full HD, 1280x854, 360x760, 1080x1800, HD 1280x720, 1440x2560, 375x812, 1024x600, 1536x2560, 1152x1920, 1440x960, 375x667, 1280x768, 800x1280, 1920x1200, 1366x1024 atd.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vytiskněte jim omalovánky a nechte je vybarvit je. Pro kluky i pro dívky je na připraveno mnoho obrázků v kategoriích vesmír, autíčka nebo zvířátka.

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách

Klíčová slova: zeměpis, školství, doporučujeme, volný čas, Ilustrace, obrázky, Vlajka Bermud, Online hry zdarma, Obrázky zdarma, info, Stručný slovník pojmů a termínů, webové stránky, odkazy, Dětské omalovánky,

Několik fórů na závěr. Vtip Hádanka: Víte, jak lze mezi politiky najít tři naprosté blbce? - Namátkou.

Jdou dva teplouši okolo stavby a tam je cedule: „Výstavba teplárny.” Jeden zajasá a říká: „To je super, stavěj nám kulturák!”

Jednotka ruských vojáku letí do Čečenska a velitel motivuje vojáky: "Chlapi, za každou čečenskou hlavu dostanete láhev vodky!" Letadlo přistane, rozrazí se dveře, vojáci se rozprchnou. Za několik minut se vrací a každý táhne několik hlav. Velitel je celý bledý a zpocený: "Kurva hoši, to bylo jen mezipřistání v Kyjevě!"

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Texty blahopřání
Partnerské weby
Tapety na plochu moře
Naše tipy
Test, examination, exam, evaluation, assessment
Tipy na zajímavé weby
Obrázek Korzet
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Přáníčka k svátku:

Texty k svátku, sms texty
Gratulace k jmeninám pro ženu
Texty k jmeninám pro muže
Přáníčka k jmeninám podle jmen
Blahopřání k jmeninám pro kamarádku
Přání k jmeninám pro děti