Zajímavé odkazy, všeobecné informace zdarma

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií příkazové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, dodatkové tabulky, zahraniční značky, informativní směrové dopravní značky, informativní provozní značení, neoficiální zábavné značky, vodorovné značení, zákazové dopravní značení, výstražné značky, dopravní zařízení apod.

Super online flash hry

Zkuste super online flash hry. Vybírejte z kategorií Postřehové, Sportovní, Relaxační onlinovky, Strategie, strategické hry, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Závodní moto hry, Logické, Akční hry a tak podobně.

Online adventní magazín - online vánoční magazín

Blíží se Vánoce? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Online adventní magazín. Tématické články jsou z kategorií vánoční přání, vánoční zábava, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dárky, jmenovky na dárky k Vánocům, materiály ke stažení, vánoční stromeček, vánoční filmy, vánoční koledy, vánoční všehochuť, adventní všehochuť atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Vánoční stromek, Košíčky, Striezelmarkt, Monitor, Řetězy, Papírové ozdoby, Sám doma, Ostrava, Linecká kolečka, Bůh, Linux, Tisk, Štěstí, Hostina, Text, Vánoční trhy, Stromeček, Jmelí, Plzeň, Televize, Popelka, bezlepkové cukroví, Strom, Keramika, Třásně, Drážďany, Kavkazská jedle, Dia, Vykrajovátka, Vosí hnízda, Vánoce apod.

Náš tip, všeobecné informace zdarma

Přehled přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak exportovat, jak importovat, jak konvertovat, jak převést, jak otevřít, jak spustit, jak přehrát, čím prohlížet, čím zobrazit, v čem spustit, kterak editovat soubory z následujících kategorií: zdrojové kódy programovacích jazyků, komprimace dat, konfigurační soubory, internet a web, video soubory, obrazy disků, spustitelné soubory, systémové soubory, grafiku, šablony dokumentů, hudební audio soubory, písma, fonty apod.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.

Tapety do mobilu - pozadí na tablet

Máme pro Vás tip! Zkuste Tapety do mobilu. lze použít v monitor, tablet, PC, ultrabook, mobil, notebook, obrazovka počítače, mobilní telefon, smartphone, phablet, počítač a pro operační systémy FreeBSD, Mac, Red Hat Linux, Linux Xubuntu, Slackware, Chrome OS, Windows 10 Mobile, Windows Server 2012, Windows 95, Java ME, Microsoft Windows 8. Nejlepší tapety na plochu zdarma jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako letadla, hudební tapety, sportovní pozadí, jídlo a nápoje, budovy a stavby, vesmír, planety, galaxie, voda a bubliny, hry a herní wallpapery, vojenské Army tapety a zbraně, květiny, kytky, auta, operační systémy, Windows, moře, oceány, pláže, adventní a vánoční tapety, dopravní prostředky, zvířata, Roztomilá zvířátka, wallpapery, noční města, rostliny. Zvolte si z rozměrů 1366x1024, 1152x768, 1280x1024, 360x720, 375x812, 1200x1920, 2048x1536, širokoúhlé 1366x768, 1280x800, 1080x1800, 2560x1600, 768x1024, 1536x2560, 1152x1920, 1800x1440, 800x600 atd.

Klíčová slova: počítače, Slovník pojmů Co je to?, zeměpis, multimédia, Online poker, karetní hry na Internetu, H, Seznam vlajek měst České republiky, Přehled zkratek a akronymů, Co je to omalovánka?, zdarma, Přehled vlajek USA, V, doporučujeme

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako jsou viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.

Online hry zdarma

Doporučujeme online hry zdarma Vybírejte z kategorií parkování - parkovačky, Bojové online gamesy, Závodní, Logické, Stolní hry a deskovky, Oddechové, Hry na vaření a smažení, Vánoční online hry, Sportovní, Karetní, Střílečky, Pro dívky, Klasické, Strategie, Velikonoční hry a podobně.

Informace, všeobecné informace zdarma

Obrázky vlajek měst ČR

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Obrázky vlajek měst ČR. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Kraj Vysočina, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Plzeňský kraj, Pardubický kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Středočeský kraj, Hlavní město Praha, Olomoucký kraj, Ústecký kraj, Jihočeský kraj apod.

Životopisy osobností - biografie slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Tak vyzkoušejte Životopisy osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: novináři a žurnalisté, režiséři a scénáristé, křesťané a svatí, sportovci a sportovkyně, podnikatelé a obchodníci, herci a herečky, vojáci, generálové, válečníci, zločinci a vrazi, spisovatelé a spisovatelky, významné osobnosti, světoví i domácí politici atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Komunista, Manýrismus, Poprava, Maršál, Francie, Zpěvačka, Archivář, Češi, Trenérka, Vládce, Vojevůdce, KHL, Ekonom, Renesance, Sebevražda, Vojáci, Druhá světová válka, Vrah, Nežijící, Herec, Producent, Ital, Poslanec, Životopis, Novinář, Florida Panthers, Boston Bruins, Spisovatel, Pittsburgh Penguins, Starověký Egypt, Angličané, Žhavé výstřely, Zpěvačky, Slováci, Svatý, První republika apod.

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Keywords:Seznam přípon a koncovek souborů, zdroje informací, Hry pro nejmenší online, linky, Omaha hold em poker, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Obrázky vlajek měst ČR, Omalovánky pro děti, Obrázky a kliparty zdarma, Přehled přípon a koncovek souborů, Pozadí na PC zdarma ke stažení

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

Fórky, vtipné texty, frky, vtipy, vtípky, fóry

Zkuste vypnout! Fórky, vtipné texty, frky, vtipy, vtípky, fóry. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií vtipy o mužích, chlapech, vtipy o metanolu, vtipné citáty, vtipné hádanky, poslední věty před smrtí, vtipné básničky, fóry nejen o českém hokeji, kameňáky, anekdoty o politice, černý humor, vtipy o blondýnách, židovské anekdoty, vtipy o facebooku, frky o zvířatech, fóry o homosexuálech apod.

Síť, všeobecné informace zdarma

Vlajky států obrázků

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky států obrázků. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: státy Střední Ameriky, Antarktidy, země střední Asie, státy Blízkého východu, státy jižní Ameriky, země Severní Ameriky, země Afriky, ostrůvky Oceánie, země jižní Asie, evropské země a státy apod.

Výroky, motta, rčení, hlášky, přísloví, aforismy, bonmoty

Citáty slavných, Výroky, motta, rčení, hlášky, přísloví, aforismy, bonmoty, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o zlu, citáty o penězích, citáty o smutku, citáty o kráse, citáty o přátelství, citáty o zdraví, citáty o nenávisti, citáty o člověku, citáty o bohu, přísloví o naději, citáty o ženách, citáty o odvaze, citáty o štěstí, citáty o lásce, citáty o životě, citáty o svobodě, citáty o manželství, citáty o rozumu, citáty o neštěstí, citáty o smrti od různých známých osobností.

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Klíčová slova: F, Seznam zkratek a akronymů, tipy, Chad, Nej hry online, Dopravní značení, URL, Vlajky, flags, F, V, Super online flash hry, výukové pomůcky

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Doporučené odkazy, všeobecné informace zdarma

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Co zkusit třeba tištěné omalovánky? Nemusíte pro ně běžet do papírnictví, můžete je vytisknout na vaší tiskárně. Na výběr máte mnoho motivů od jídla přes zvířátka až po autíčka.

Nej hry online

Zapařte si nej hry online . Naleznete zde Akční gamesky, Adventní, vánoční hry, Hannah Montana, Deskovky, online html5 hry, Logické hry, Karetní hry - solitaire, Vaření a smažení, Adventury, Vzdělávací a výukové hry, Oblíkačky, Barbie hry, Hry s koňmi, Letecké simulátory, Auta a závodní, Holčičí, dívčí hry pro holky, Střílecí hry, Puzzle a skládačky, Sportovní gamesy, Oddechové hry, Arkády a plošinovky apod.

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Víte jak vypadá Příbramská vlajka nebo kde se nachází úřad práce v Příbrami? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií přezdívky, školství, nadpřirozené osoby, psychologie, hanlivé až sprosté přezdívky, osobnosti, podnikání a podnikatelé, žurnalisté a novináři, panovníci, prezidenti, králové a círaři, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, zločin a právo, historie, vlastnosti, sport, umělci, politici, národnost, záliby, křesťanství, státní správa, filozofie, věda, politika, mytologie atd.

Klíčová slova: webové stránky, Ilustrace, obrázky, Full HD tapety na PC zdarma, Avril Lavigne, volný čas, Wallpapers na plochu PC, Prapory regionů a království, Omalovánky v USA a jejich použití, školství, Tapety do mobilu, zábava

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Internet, síť, všeobecné informace zdarma

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.

Přehled vlajek USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Přehled vlajek USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Maine, Utah, Louisiana, Iowa, Connecticut, Mississippi, Maryland, Kalifornie, Nebraska, Illinois, Severní Dakota, Texas, Nové Mexiko, Virginie, New York, Missouri, Wisconsin, Vermont, Západní Virginie, Severní Karolína, Ohio, Minnesota, Wyoming, Georgie, Jižní Karolína, Rhode Island atd.

Klíčová slova: webovky, Nejhranější hry online, Dopravní značky, Online životopisy, biografie slavných osobností, humor, Libro da colorare, internet, cestování, Online hry zdarma, Nej hry online, Stručný slovník pojmů a termínů, Superhry a hry online zdarma, Obrázky ke stažení na plochu,

Několik fórů na závěr. Vtip Husákův mistrovský kousek: Co byl největší Husákův chirurgický výkon? To, že transplantoval srdce Evropy do konečníku Sovětského svazu.

Mohl bych si přidat ještě trochu té výborné houbové omáčky?

Brežněv se chlubí: - "Mám nového koníčka, sbírám politické vtipy o sobě." - "A kolik jich už máte?" - "Zatím jen dva a půl lágru."

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Bermuda
Naše tipy
Poker karetní hra
Doporučené odkazy
Přáníčka a pěkné obrázky k jmeninám zdarma ke stažení
Partnerské weby
Texty přání k svátku podle jmen
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Gratulace k jmeninám:

Přáníčko k svátku pro kamarádku
Blahopřání k jmeninám podle jmen
Blahopřání k svátku sms
Přáníčko k jmeninám podle jmen
Texty k svátku, sms texty
Přáníčka k jmeninám pro ženu